Strony www

Wizytówką każdej firmy jest strona internetowa.

Wizerunek firmy w internecie

Strona internetowa jest wizytówką każdej firmy!

W dzisiejszym świecie obecność w internecie jest obowiązkowa a projektowanie to tylko jeden z wielu etapów tworzenia strony www.

Nie wybieramy rozwiązań bez zdefiniowanych celów. Strona internetowa nie jest dekoracją, jest narzędziem, którego głównym zadaniem jest realizacja celu wizyty, czyli potrzeby klienta.

Strona powinna budować twój wizerunek, a jednocześnie rozwijać Twój biznes. Tworzymy strony które są zgodne z najnowszymi trendami, zasadami użyteczności. i dobrego dizajnu.

Dlaczego ?

warto mieć stronę internetową

1. Wizytówka Twojej firmy

W dzisiejszym świecie obecność w internecie jest obowiązkowa. Strona internetowa buduje Twój wizerunek w internecie. Dobrze zaprojektowana strona od razu wzbudza większe zaufanie, wpływa pozytywnie na sprzedaż oraz na postrzeganie marki.

4. Dostępność

Twoja strona internetowa jest w sieci dostępna 24h na dobę. Nie jesteś zależny/ a od innych darmowych serwisów. Posiadasz fanpage? A co jak zabraknie Facebooka? Stracisz wszystkie twoje treści, społeczność, twoja firma zniknie z internetu. A strona będzie dostępna.

2. Wiarygodność

Jak to mówią, jak Cię nie ma w internecie nie ma Cię w biznesie. Klienci szukają produktów, zdjęć, opisów. Sprawdzają social media, szukają gdzie mogą zobaczyć opinie. Użytkownik chce poznać Twoja firma i ofertę lepiej, szuka kontaktu – indywidualnego, bezpośredniego, szybkiego.

Klienci wybierają firmy, które wyróżniają się na tle konkurencji z różnych przyczyn. Tutaj nie chodzi tylko o produkt, chodzi o przynależność, ideę, pasję, poczucie misji i wiele innych.

W dzisiejszym świecie użytkownik nie tylko kupuje produkt lub usługę.  Chcę się z czymś utożsamiać, mieć wybór a przede wszystkim świadomość wyboru.

5. Ułatwia kontakt

Na stronie, możesz umieścić wszelkie ważne informacje, pokazać klientowi gdzie dokładnie znajduje się Twoja firma, na jakich zasadach współpracujecie z innymi.

Przedstawienie szczegółowo oferty i produktów firmy, linkowanie do social mediów, dedykowane formularze kontaktowe, czaty itd, wszystko to ułatwia komunikacje z potencjalnym klientem.

3. Prezentuje ofertę

Dajemy użytkownikowi możliwość sprawdzenia Twojej firmy, usług, produktów od razu po wejściu na stronę. Dowolna prezentacja produktów czy usług jest ogromnym potencjałem!

6. Zasięgi

Przy odpowiednim pozycjonowaniu, tagowaniu, uznaniu kluczowych słów itp Twoja strona może wyświetlić się na prawdę w każdym zakątku świata. Globalny zasięg np. wprowadzanie dodatkowych języków/ tłumaczeń na stronie może realnie zwiększyć widoczność w internecie.

W

Wordpress

Intuicyjny system zarządzania treścią

Bardziej skomplikowane strony internetowe typu Multi-page stawiamy właśnie na tym systemie. W przypadku mniejszych realizacji potocznie pisząc, robimy w html-u.WP wykorzystuje bazę danych MySQL. Rozpowszechniany jest na licencji GNU General Public License.

To sprawdzony i nowoczesny system zarządzania treścią, który idealnie sprawdza się w rozbudowanych  stronach, dzięki intuicyjnemu panelu jego obsługi, daje naszym klientom możliwość samodzielnego użytkowania lub wprowadzania drobnych zmian na stronie po zakończeniu współpracy już bez naszej pomocy.

Warto wspomnieć, że w ramach naszej oferty, przeprowadzamy mini szkolenie z zakresu obsługi. Bez obaw, dla osób które nie będą się dobrze czuły w obsłudze swojej strony mamy w swojej ofercie usługę dot. obsługi istniejących stron.

O

Obsługa istniejących stron internetowych

Konsultacja – sprawdzamy na czym polega wybrany problem, podpowiadamy rozwiązanie a Państwo sami próbujecie wykonać zadanie.

Zadaniowa administracja/ konfiguracja– wykonujemy konkretne zadanie (aktulizacja treści, aktualizacja wtyczek, aktualizacja wordpressa, drobne naprawy, rozbudowanie strony, rozszerzenie jej o kolejne moduły, zakładki, dodanie nowych treści itp.)

U

UI/ UX design

Indywidualne projekty

Tworzymy indywidualne projekty aplikacji mobilnych, portali oraz stron internetowych. Projektujemy interface użytkownika, przygotowujemy makiety stron, prototypy aplikacji oraz platform, przeprowadzamy testy użyteczności.

Przy współpracy z programistami wdrażamy projekt w życie.

R

Rodzaje stron internetowych

 • Strona firmowa – Multipage lub OnePage/ Single Page
 • vCard Personal czyli strona wizytówka
 • vCV –  wirtualne CV
 • Landing Page – www reklamowa
 • Strona Cooming Soon
 • Strona Eventowa
 • Wedding Page – wirtualne zaproszenie ślubne z dodatkowymi informacjami
 • Blog
 • vPortfolio – strona internetowa z galerią prac

Co oferujemy? 

 • Wykupienie serwera i domeny.

 • Podłączenie domen do serwera.

 • Instalację WordPressa.

 • Instalację wybranego szablonu.

 • Instalację pluginów i wtyczek oraz ich adaptacja.

 • Wgranie potrzebnych pop-upów.

 • Stworzenie strony na “tymczasowej domenie”.

 • Zaprojektowanie architektury informacji.

 • Stworzenie podstron ( jak w briefie )

 • RODO

 • Wgranie wszelkich tekstów, plików i informacji + projektowanie/ edycja strony.

 • Drobna korekta tekstów

 • Wyeksponowanie chwytliwych słów kluczy, odpowiednie tytuły i lead.

 • Stworzenie: bloga/ formularza kontaktowego/ mapy/ slajdera/ kalendarza/ najnowszych wydarzeń/ timera - odliczanie do wydarzenia/ galerii/ fan/ automatyczne-autorskie tłumaczenie strony/ team/ interaktywne rekomendacje oraz opinie klientów

 • Wgranie zdjęć oraz dostosowanie wielkości, żeby strona je odpowiednio załadowała.

 • Zaprojektowanie drobnych elementów graficznych specjalnie na potrzeby strony. (Infografiki, ikony itp.)

 • Podłączenie mediów społecznościowych.

 • Linkowanie w stopkach itp.

 • Podłączenie strony do docelowej domeny.

 • Przekazanie wszelkich dostępów.

 • Mini szkolenie z zakresu obsługi.

 • Rensponsywność strony.

 • Kopię strony „klona“ w razie awarii.

 • Obsługa istniejących stron internetowych.

System współpracy

— Jaki czas realizacji?

Orientacyjny czas realizacji strony, zwracając uwagę na wszystkie detale, dopracowanie szczegółów zlecenia, skompletowanie materiałów od klienta, naszą prace, poprawki, zaprojektowanie architektury informacji oraz strony, testy i mini kurs to około
– 1 do 2 miesiące pracy, w zależności od poziomu zaawansowania projektu.

W briefie pytamy Państwa o oczekiwany termin realizacji, bardzo prosimy o jego podanie.
Ze względu na indywidualne potrzeby naszych klientów staramy się zaproponować najlepsze rozwiązanie.

Proszę zwrócić uwagę, że pracę nad projektem strony internetowej rozkładamy na etapy.
Dzięki temu klient jest z nami w kontakcie
oraz na bieżąco z postępami prac.

*Serwer i domenę wykupujemy u dostawcy, skąd będą Państwo mieli osobną fakturę na Państwa firmę.

Etap 1 - Planowanie i wycena

Zebranie ważnych informacji
dot. projektu. Poznanie oczekiwań klienta, przesłanie oferty. Przygotowanie indywidualnej wyceny.

Ustalenie oraz potwierdzenie warunków współpracy.

Podpisanie umowy.

Opłacenie bezzwrotnego

zadatku w wysokości 10%. Podjęcie zlecenia.

Etap 2 - Rozpoczęcie współpracy

Praca przygotowawcza – wykup serwera oraz domeny, instalacja WordPressa, wybór szablonu oraz jego

instalacja, test i konfiguracja, instalacja pluginów oraz wtyczek itp.

Akceptacja etapu przez klienta.

Etap 3 - Proces kreacji

Praca nad architekturą informacji, wgranie tekstów, materiałów, projektowanie całej strony, wprowadzanie na bieżąco poprawek.

Akceptacja etapu przez klienta.

Etap 4 - Ostatnie poprawki

Poprawki, testowanie.

Akceptacja przez klienta etapu oraz opłata zlecenia.

Etap 5 - Finalizacja

Podpięcie strony do docelowej domeny internetowej. Przekazanie dostępów.

Ewentualne popawki, mini kurs dla klienta z obsługi.

Oficjalne zakończenie współpracy nad projektem.

Co warto jeszcze wiedzieć?

RWD

Tworzymy responsywne strony www, czyli takie, które dostosowują się do wielkości ekranu i urządzenia, na którym je oglądamy. Na mniejszych ekranach np. na smartfonach czy tabletach, niektóre elementy ulegają znaczącej zmianie, by łatwiej było z nich korzystać, np. menu przekształca się w celu wygodniejszej nawigacji palcem.

CMS, html

Oferujemy także przyjazny i intuicyjny system zarządzania treścią. Cały czas podążamy za nowinkami i jednocześnie dbamy, aby tworzone przez nas projekty były funkcjonalne i użyteczne w każdym calu. Pragniemy tworzyć i projektować idealne „doświadczenia użytkownika”. Poza systemem CMS, tworzymy również strony mniej rozbudowane pod względem treści potocznie pisząc w “html”.

UI/ UXD/ Product design

Tworzymy indywidualne projekty makiet stron internetowych, prototypy aplikacji oraz platform.

Projektujemy interface użytkownika mając na uwadze szeroko rozumiany UXD.

Mobile first

Podejście Mobile first (Progressive Enhancement) oznacza rozpoczęcie projektowania od najmniejszego urządzenia oraz najniższej rozdzielczości. Jest to skupienie się na takim projektowaniu, żeby strona wyświetla się dobrze na każdym urządzeniu.

Mobile first – to skoncentrowanie procesu projektowego na najmniejszym ekranie a następnie skalowanie naszego projektu w górę. Na chwilę obecną jest to smartfon lub smartwatch.

Zasada 3 kliknięć

Prawie każdy użytkownik słyszał o tej zasadzie. Bazuje ona na tezie, że użykownicy żądają łatwego i szybkiego dostępu do treści w przeciwnym razie opuszczają serwis. Reguła trzech kliknięć to umowna zasada, według niej strona powinna być zaprojektowana tak, by odwiedzający ją użytkownik był w stanie znaleźć informacje za pomocą nie więcej niż trzech kliknięć.

Czy faktycznie stosuje się ją jeszcze podczas projektowania stron?

Architektura informacji

Architektura informacji to sztuka oraz nauka organizowania i etykietowania stron internetowych, intranetowych, społeczeństw sieciowych i oprogramowania w celu wspierania użyteczności informacji.

IA jest interakcją, swego rodzaju choreografią tekstu, nawigacją, nawigacją, strukturą, formą, klarowną prezentacja, odpowiednią reprezentacją, wrażeniem, skojarzeniem.

Herbaty czy Kawy? Nie wiesz jeszcze jakiej strony potrzebujesz?

Napisz do nas, pomożemy