O nas

Czajnik Studio

Kim jesteśmy?

Istniejemy od 2012 roku. Jesteśmy kreatywnym studiem projektowym ,którego dobry design jest najwyższym celem! Dlaczego Czajnik? Istnieje wiele teorii, ale mimo wszystko parzymy sobie naszą herbatę w czajniku, abyśmy mogli dotrzeć do Państwa potrzeb oraz stworzyć coś, co nie jest powtarzalne i orginalne dla Was, drodzy klienci.

Rozwiązywanie problemów to jeden z naszych głównych talentów Gallupa® -CliftonStrengths.

P

Profesjonalizm

Oferujemy indywidualne i nieszablonowe podejście do klienta,  Dbamy o spełnienie oczekiwań naszych klientów, naszym celem jest dotarcie do ich potrzeb.

P

Perfekcjonizm

W naszych projektach dbamy o najmniejszy szczegół! Dążymy do gwarancji najwyższej jakości usług.

I

Innowacyjność

Zdecydowanie stawiamy na ciągły rozwój naszych umiejętności i wiedzy! Najnowsze trędy nie są nam obce a klasyczny punkt widzenia jest dla nas jak najbardziej zrozumiały.

U

UXD

Pragniemy tworzyć produkty funkcjonalne, ergonomiczne, intuicyjne zorientowane na potrzeby użytkownika.

Chcemy dostarczać pozytywne doświadczenie użytkownikom.

Nasze umiejętności

W zależności od potrzeb Klienta, nasze projekty realizujemy kompleksowo, wspólnie ze specjalistami z różnych pokrewnych dziedzin. Wszystko po to, żeby zapewnić naszym Klientom szeroki zakres usług w jednym miejscu.

Od koncepcji, przez projektowania po wdrażanie, programowanie i testowanie.

100% zaangażowania - 100% serca - 100% kreatywności

Graphic design
100%
UI/ UX design
100%
Product design
100%
Web Design
100%
Photography
100%
Testowanie, audyt użyteczności, redizajn
100%

Dlaczego My?

Zaangażowanie

Nasza pasja do tego co wykonujemy niesie ze sobą kreatywność, wiedzę, doświadczenie oraz ciągły rozwój.

Wsparcie online

Prowadzimy indywidualne konsultacje biznesowe w celu opracowania najlepszej drogi rozwoju dla nowych i istniejących produktów internetowych.

Dodatkowo oferujemy konsultacje online podczas trwania projektu, przypadku tworzenia strony internetowej, mamy mini kurs online dla klientów z zakresu obsługi strony. A w razie pytań jesteśmy ciągle do Państwa dyspozycji.

Szybka wycena i indywidualne podejście

Przygotowujemy niezobowiązująca wycenę, po zapoznaniu się ze szczegółami dot. oczekiwań klienta i założeń projektowych sporządzamy wycenę indywidualną. Staramy się spełnić Państwa oczekiwania.

Jesteśmy na bieżąco

Badanie najnowszych trendów pomagają nam określić, jak powinna zachowywać się marka w cyfrowym świecie. Ciągłe zdobywanie wiedzy, bycie na bieżąco w świecie designu, uczestnictwo w konferencjach, kursach itp, wszystko po to, żeby zaproponować najlepsze rozwiązania podczas projektowania.

Kontakt z ludźmi z branży

Podczas tworzenia projektu współpracujemy i konsultujemy się z ludźmi z branży.

Dodatkowo w ramach oferty przeprowadzamy mini test użyteczności wśród potencjalnych użytkowników. Jesteśmy otwarci na sugestie innych. W końcu tworzymy dla ludzi nie dla siebie 😉

Kompleksowy zakres usług

W zależności od potrzeb klienta nasze projekty realizujemy kompleksowo, wspólnie ze specjalistami z różnych dziedzin.

Research

Robimy analizy, badania i zestawienie potrzebnych informacji na temat rynku, konkurencji, sprawdzonych rozwiązań, zrozumienie gry docelowej, przygotowujemy bazę inspiracji. Wszytko to służy do zebrania wiedzy na temat zlecenia, którego się podejmujemy. Trafne decyzje projektowe mają za sobą dobry research.

Kreatywność, wiedza oraz profesjonalizm

Projektowanie jest dziedziną sztuki wymagającą ogromnej wiedzy i doświadczenia, nie tylko w zakresie znajomości używanych programów, ale również sporej ilości obowiązujących zasad. To ciągłe poszerzanie kompetencji. Projektowanie to spora dawka wysiłku intelektualnego, jak i kreatywności, którą gwarantujemy naszym klientom.

Kto nam zaufał?

Nasze studio pracowało dla wielu indywidualnych klientów, ponadto możemy się pochwalić współpracą z takimi markami jak:

< lat zdobywania wiedzy i doświadczenia

< wykonanych projektów

< spalonych czajników

< kursów i szkoleń